Super Gra
Встановіть мобільний додаток
та отримайте до 500 UAH на свій рахунок!
Super Gra
Підключайте Telegram Bot і заберіть
25 фріспінів у Big Heist!
Super Gra
Грайте в топові слоти з категорії
Drops & Wins від провайдера Pragmatic!

Відповідальна гра

SuperGra вживає всіх заходів, передбачених законодавством, для того, щоб користування сайтом було максимально комфортним та безпечним для Вас. Ми просимо Вас ознайомитись та дотримуватись основних принципів відповідальної гри, а також стежити за наявністю у Вас ознак ігрової залежності. Нагадуємо, що гра в казино — це розвага та спосіб весело провести час. Не слід розглядати їх як джерело додаткового доходу чи отримання прибутку. Контролюйте свої витрати та не ризикуйте без необхідності, оскільки це може призвести до втрати грошей.

Захист неповнолітніх

Відповідно до законодавства, реєструвати рахунок та користуватися послугами сайту supergra.com.ua дозволено лише особам від 21 року. Для контролю відповідності віковим обмеженням користувачеві необхідно вказати свою дату народження під час реєстрації та надати документ для верифікації зазначеної інформації. SuperGra просить батьків докладати зусиль для недопущення дітей на сайт, встановлюючи на комп’ютери та мобільні пристрої програмне забезпечення, що блокує доступи.

Принципи відповідальної гри

Щоб гра приносила Вам лише задоволення, SuperGra просить не зловживати нею та дотримуватись описаних нижче правил і принципів відповідальної гри: – виграші в слотах завжди випадкові, слоти не передбачають використання будь-якої «виграшної стратегії»; – якщо гра перестає бути вдалою, необхідно зупинитись і зробити перерву; – грати потрібно лише коштами, виділеними для розваг. Не грайте на останні чи кредитні гроші; – грати потрібно для насолоди, отримуючи гарний настрій, а не чекаючи на заробіток. Виграш — це приємний бонус, а не мета гри; – якщо гра стала для Вас способом уникнути проблем у реальному житті або Ви хочете відсторонитися від гри, зверніться до нашої служби підтримки для тимчасового блокування облікового запису або перейдіть за посиланням.

Ігрова залежність

Ігрова залежність (ігроманія, лудоманія) — патологічна схильність до азартних ігор; хвороба, яка офіційно визнана ВООЗ і потребує належного лікування. Дуже важливо вчасно виявити ознаки ігрової залежності та почати діяти, щоб не завдати шкоди своєму життю чи життю близьких людей. SuperGra просить Вас серйозно ставитися до гри та періодично перевіряти свій інтерес до гри, відповідаючи на такі питання: – Чи граєте Ви для того, щоб урізноманітнити нудне життя чи уникнути проблем? – Чи відчуваєте Ви досаду, розгубленість, розпач та бажання продовжити гру відразу ж, коли у Вас закінчуються гроші під час гри? – Чи граєте Ви доти, доки не програєте останні гроші? – Чи доводилося Вам брехати про кількість програних грошей або час, витрачений на гру? – Чи критикували Вас люди з оточення за Вашу пристрасть до гри? – Чи помічали Ви втрату інтересу до сім’ї, колег, роботи або будь-яких способів проведення часу? – Чи відчуваєте Ви депресію або бажання накласти на себе руки через гру? Чим більше позитивних відповідей Ви дали, тим вища ймовірність того, що у Вас виникла ігрова залежність.

Куди звернутися по допомогу?

Залишившись віч-на-віч зі своєю проблемою, патологічний гравець може відчути себе беззахисним і безвільним, займатися самобичуванням, зірватись і зробити поступки, про які згодом може шкодувати. У такі моменти важливо одержати підтримку близьких людей. Не бійтеся відкритись і поговорити про свої переживання. Це додасть Вам почуття безпеки та допоможе вирости над своїми слабкостями. Якщо у Вас немає такої людини, то в одну зі спеціалізованих клінік, наприклад: Центр реабілітації New Life Адреса: вул. Кучмін Яр, 19, м. Київ Телефони: +38 (044) 361 43 80, +38 (099) 307 89 00; Медичний центр «Полінар» Адреса: 1-й Аеродромний провулок, 4, м. Одеса Телефони: +38 048 728-94-73, +38 048 728-94-74; Клініка PROFI-DETOX Адреса: вул. Фастівська 23, м. Біла Церква, Київська обл. Телефон: +38 (067) 126 04 04 Подібні установи є у всіх великих містах України. Вони надають комплексне лікування та не розголошують особисту інформацію своїх пацієнтів.

Самообмеження

Якщо Ви зіткнулися з будь-якими проблемами з відповідальною грою та розумієте, що участь в азартних іграх шкодить Вашому психологічному здоров’ю або погіршує Ваше фінансове становище, Ви можете обмежити участь у таких іграх шляхом особистого подання заяви про самообмеження уповноваженого органу. Приклад заявки Ви можете завантажити за посиланням. Звертаємо увагу, що самообмеження даним способом заборонить Вам участь в азартних іграх не тільки на SuperGra, але й у будь-яких інших організаторів азартних ігор терміном від шести місяців до трьох років.